Profile

kamal amiri

Contact Details


Bio

جاذبه های دیدنی در تایلند – پوکت

 

پوکت یکی از استانهای جنوبی کشور تایلند که به آن فوکت نیز گفته می شود . این جزیره مساحتی معادل پانصد و چهل و سه کیلومتر مربع دارد و جمعیتی بالغ بر ششصد و شصت و پنج هزار نفر در آن زندگی می کنند .

در ادامه تور تایلند به توصیه سایت سفر باتو  باید افزود پوکت با طبیعتی بکر و خارق العاده مکان ایده آلی برای گذران تعطیلات است و با همه شگفتی هایش توانسته میلیون ها گردشگر خارجی را از سراسر دنیا به سوی خود بکشاند .

در ادامه این مطلب برخی از جاذبه های دیدنی شهر پوکت را به شما معرفی می کنیم . پس با ما همراه شوید :

جزیره پانگکور لوت

این منطقه شگفت انگیز یکی از زیباترین و آرامترین جزایر این کشور است که آنرا استراحتگاه می نامند . جزیره پانگکور لوت دارای سواحلی درخشان است که در کنار آبهای فیروزه ای منظره ای رویایی خلق کرده است و چشم اندازی باشکوهی از اقیانوس را پیش رویتان قرار می دهد . دور تا دور این منطقه را نخلستان ها و همچنین هتل ها و رستوران های منحصر بفرد احاطه نموده و هر آنچه را برای گذران تعطیلاتی دل انگیز بخواهید در اختیارتان قرار می دهد .

 

تپه گنتینگ هایلَند

این منطقه توریستی و بسیار زیبا در میان کوهستانهای تایتیوانگسا در تور مالزی قرار دارد و با وجود امکانات رفاهی و تفریحی بی نظیر ، به یکی از جاذبه های پر طرفدار کشور مالزی تبدیل شده است . در تپه گنتینگ هایلند ، مجموعه های سرگرمی و تفریحی فراوانی  وجود دارد که همگی سبب شده تا این منطقه را لاس وگاس شرق آسیا بنامند .