Profile

reza shahbazi

rezashahbazi,
Flag poles for Sale

Contact Details

Flag poles for Sale

Bio

پارک الممزر

پارک الممرز یکی از تفرجگاههای شهر دبی و تور دبی است که دهها هکتار وسعت داشته و دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی است . این منطقه در امتداد دماغه‌ کوچکی در دهانه‌ خور الممزر قرار گرفته و در مقابل شارجه واقع شده است . سواحل‌های شنی سفید رنگ در کنار آبهای زلال و فیروزه ای مشخصه این منطقه توریستی است . میتوانید در امتداد ساحل پیک نیک کنید و بعد از شنا و آفتاب گرفتن یک غذای لذیذ نوش جان کنید . این منطقه دارای محوطه بازب کوردکان و زمین‌های بازی متعدد است و همچنین دارای کلبه‌های ییلاقی ، دکه‌های اغذیه‌فروشی ، آمفی‌تئاتر ، زمین چمن برای پیک‌نیک و ساحل سرپوشیده است . فضای پارک را چمنی زیبا و درخت‌های نخل و نارگیل در بر گرفته است و مکان ایده آلی برای سپری کردن تعطیلاتی خاطره انگیز است .

بازارها و مراکز خرید در شهر تفلیس- گرجستان

به گزارش سفر باتو ، مراکز خرید این شهر بسیار متنوع و مدرن است و بازار گردی و خرید همواره بخش اصلی سفر به شهر تفلیس خواهد بود . تا جائیکه تفلیس عنوان یکی از قطب های تجاری غرب آسیا را دریافت نموده است . واحد پول گرجستان لاری است و واحد پول خرد آن تیری نام دارد که هر 100 تیری یک لاری است . و حدودا هر لاری برابر با 15000 ریال است .

هزینه های سفر و اقامت در کشور گرجستان به نسبت پایین است از این برای بازار گردی و خرید نیاز به صرف هزینه های هنگفت نیست

مرکز خرید تفلیس مال  Tbilisi Mall

تفلیس مال یا مرکز خرید تفلیس بهترین و مشهورترین مجتمع تجاری در شهر تفلیس در تور گرجستان است و بیش از یکد و پنجاه فروشگاه را در خوئد جای داده است .  این مجموعه بیش از پنجاه هزار متر مربع وسعت دارد ، و دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوعی همچون بیست رستوران و کافه های متنوع است .

این مجموعه در بلوار داود آقماشبلی ، خیابان کاتو ملکادزه واقع شده و روزانه بالغ بر بیست هزار نفر از آن دیدن می کنند .